top of page

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/6

Projektując kuchnię tutaj prezentowaną miałem niemal wolną rękę. Właściciele określili jedynie kolorystykę, w jakiej mieliśmy się poruszać, oraz zestaw sprzętów i funkcji, których oczekują.

Aneks kuchenny powstał na skutek przebudowy domu, mógł więc być odpowiednio duży, co nie zdarza się często, szczególnie w popularnych obecnie mieszkaniach deweloperskich. Zaproponowana przez nas koncepcja zakładała podział na zabudowę wysoką z urządzeniami chłodniczymi, piekarnikiem i specjalnie wykonaną wnęką na manualny ekspres ciśnieniowy - w celu obsługi cała wnęka wraz z ramą wyjeżdża z mebla, oraz z meblem gospodarczym. Natomiast zabudowa niska - robocza w układzie umożliwiającym wygodną pracę - z dwoma dużymi blatami roboczymi i dwoma strefami odstawczymi.

Całość części roboczej jest przysłonięta ścianą barową wykończoną blatem nawiązującym do zabudowy oraz podświetlanym panelem w cześci płyty grzewczej. Meble wyposażyliśmy w okucia Blum i Kessebohmer, oraz kompletny zestaw sprzętów AGD.

Realizacja jest oparta o fronty meblowe w lakierze polerowanym, oraz o model Pzero firmy CMm w orzechu naturalnym wybarwianym.

Kontrolerem, oraz pierwszym recenzentem wykonanych prac był Owczarek berneński Właścicielki. Jak widać żyjemy i mamy się dobrze.

bottom of page